Licentiehouders Dames Senioren A en Heren Senioren A + B

By 10 juli 2017algemeen

Licentiehouders Dames Senioren A

Rugnr Naam Plaats Land Vereniging Sponsor
3 Astrid Schuitema GRONINGEN Nederland IJsvereniging Groningen
4 Marieke Kroes STAPHORST Nederland Skeelervereniging Staphorst
5 Marleen Molenaar ENSCHEDE Nederland IJs- en Skeelerclub Haaksbergen Lasaulec
6 Miranda van der Loo Arnhem Nederland STG Rijn-IJssel Mooiebadkamer.nl
7 Jennienke Kamphuis Rijssen Nederland Schaats- en Skeelervereniging Rijssen BTF Skate Team
8 Joyce van Vliet Oudewater Nederland Schaatsvereniging Oudewater Jumbo/Bruin Sport/v.Dam Sport/d.Breejen
9 Gerline Crediet Nieuwleusen Nederland Skeelervereniging Staphorst Lindenholz
10 Marieke Dohle-van Hoek Wassenaar Nederland IJssport Vereniging Leiden Skate-Dump
11 Chantal Oosterkamp BONTEBOK Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord
12 Linda Koomen ZWAAGDIJK-OOST Nederland
13 Danielle Ootes PURMEREND Nederland Radboud Inline-skating Skatedump
14 Heather Richardson-Bergsma Aldeboarn Nederland STG Pinguins
15 Loesanne van der Geest Warmond Nederland Warmondse IJsclub
16 Ria Westenbroek STEENWIJKERWOLD Nederland Sportvrouw.com
17 Lisa van der Geest Warmond Nederland Warmondse IJsclub Team Cádomotus
18 Jolanda Meier NIEUWKOOP Nederland STG Nino/vereniging Nino Jan van der Hoorn Schaatssport
19 Bianca Roosenboom Kampen Nederland Skeelerclub Oost Veluwe XL tulips – Powerslide
22 Maaike Koomen ZWAAGDIJK-OOST Nederland
23 Eva Riemersma-van Rheenen Bergschenhoek Nederland HardrijVereniging Den Haag-Westland BTF Skate team
24 Marscha van Gaubergen DONGEN Nederland Skeeler Vrienden Drunen Van Ham Software
26 Carien Kleibeuker HEERENVEEN Nederland Hardrijders Club Heerenveen Team C-A-F
30 Maaike Coljé Snelrewaard Nederland Schaatsvereniging Oudewater Jumbo/dBruin Sport/v.Dam Sport/d.Breejen
31 Hilde-Marije Dijkstra OLDETRIJNE Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord H.van der Kolk Hörmann deuren
32 Anna den Hertog Gouda Nederland Sc Gouda
33 Carin Ketellapper Groningen Nederland IJsvereniging Groningen
34 Willeke Koers UTRECHT Nederland STW Wageningen MooieBadkamer.nl
35 Margo van de Merwe WOLVEGA Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord XL Tulips – powerslide
37 Jane Ravestein OEGSTGEEST Nederland HardrijVereniging Den Haag-Westland
38 Noraly Berber Vonk APPELSCHA Nederland Skeelervereniging De Draai Atom Skates
39 Suzanne Mulder AMSTERDAM Nederland Hardrijders Club Amsterdam Blue Dune
40 Leeyen Harteveld Zoetermeer Nederland IJsvereniging Zoetermeer
41 Sabrina Gaudesaboos Varsenare België License of another national federation Skatedump
42 Jessica Gaudesaboos BRUGGE België License of another national federation Skatedump
43 Femke Leijten TERHEIJDEN Nederland HSV Ballangrud Buitengewoon Overnachten
45 Kimberly Muusse Zaandam Nederland STG Zaanstreek
47 Laura van Ramshorst NIJKERK Nederland SSVN Schaats- en skeelervereniging Nijkerk Skate-dump
48 Kelly Schouten Zwaagdijk-Oost Nederland Radboud Inline-skating XL Tulips/Powerslide
51 Nynke Pellikaan Den Andel Nederland IJsvereniging Groningen
52 Thirza Gorkink Vaassen Nederland Skeelerclub Oost Veluwe
53 Karen Teuling Eindhoven Nederland IJsclub Tilburg PANalytical
55 Brenda Pauw Maasland Nederland MIJV Maaslands IJsvermaak Mastermind
56 Fabienne Winkel BLOKKER Nederland STG Koggenland
57 Manon Dol Hoorn Nederland STG Solid Aqua Holland Pharma – Bewust Winkelen
58 Irene Schouten Andijk Nederland Fitnessclub Nederland
59 Corina Strikwerda HEERENVEEN Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord Lasaulec
60 Daphne Hendriks LEMELE Nederland Skeelervereniging Staphorst Skate-Dump
61 Carla Ketellapper-Zielman ROTTUM Nederland Stouwdam
62 Gitte Kloek RIJSWIJK ZH Nederland HardrijVereniging Den Haag-Westland
63 Esther Stierman NIEUW-LEKKERLAND Nederland River Skate Team
64 Anne Leltz Voorhout Nederland Warmondse IJsclub
65 Janita Willems-Crediet NIEUWLEUSEN Nederland Skeelervereniging Staphorst Lindenholz
66 Rigt Kalsbeek AMSTERDAM Nederland A.S.S.W.S.V. SKITS Team Port of Amsterdam/SKITS
67 Wendy Vallons Leuven België Vereniging Directe Leden Fratelli Team Mechelen
68 Antoinet Prins Zalk Nederland Skeelerclub Oost Veluwe
69 Corina Dijkstra NIJEHOLTWOLDE Nederland Maple
70 Gabrielle Beens Genemuiden Nederland Skeelervereniging Staphorst BA&T
71 Iris Scholtens Marknesse Nederland
72 Daisy Goedhart SPRANG-CAPELLE Nederland IJsclub Tilburg Rietveld Aandrijfassen
73 Dominique Lommers ARNHEM Nederland parklopen.nl
74 Britt Tjalma Groningen Nederland IJsvereniging Groningen KOGA
76 Pauline van der Zant Leiden Nederland Stolp
81 Elma de Vries Meppel Nederland Skeelervereniging De Draai Stouwdam-Simmons
83 Mayon Kuipers HEERENVEEN Nederland Hardrijders Club Heerenveen
84 Ilona Grandia ZUILICHEM Nederland Hardrijders Club De Vechtstreek Inbouwcentrum Grandia/36 Cycling.com
85 Francesca Lollobrigida Heerenveen Italië License of another national federation
86 Giulia Lollobrigida WOLVEGA Italië License of another national federation
87 Andrea de Jong HEERENVEEN Nederland Hardrijders Club Heerenveen
88 Manon Kamminga Heerenveen Nederland Skeelervereniging De Draai Team Srog
89 Carla van Zantvliet Haarlem Nederland IJsclub Haarlem e.o.
92 Marloes Groeneveld Groningen Nederland IJsvereniging Groningen
93 Berit Gunderson Oude Meer Nederland IJsclub Zwanenburg e.o. Jan van der Hoorn Schaatssport
96 Andrina Weerman NIJEHOLTWOLDE Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord
99 Eline van den Pol Putten Nederland SSVN Schaats- en skeelervereniging Nijkerk Mijnten
100 Ulrike Weerman NIJEHOLTWOLDE Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord
101 Claretta Caravita ALKMAAR Nederland Shorttrack Alkmaar
103 Anneke Peters Hengelo Nederland KOGA
104 Sanneke de Neeling Heerenveen Nederland Schaatsvereniging Lansingerland
105 Stephanie Bunte Heerde Nederland Skeelerclub Oost Veluwe
107 Anke Weerts Eindhoven Nederland E.S.S.V. ISIS SVS-TCPM
111 Haike Verbree GRONINGEN Nederland IJsvereniging Groningen
112 Joica Benschop Haastrecht Nederland STV Lekstreek
113 Ilse Uithoven Babyloniënbroek Nederland IJsclub De IJsvrienden
114 Madelon Reijne Hoofddorp Nederland Vereniging IJssport Leiderdorp Jan van der Hoorn Schaatssport
115 Imke Hermans Amstelveen Nederland IJsclub Haarlem e.o. Mastermind
117 Beau Wagemaker Hoogkarspel Nederland Radboud Inline-skating Skate-Dump
118 Viviana Rodríguez Rojas GOIRLE Nederland IJsclub Tilburg ACE
119 Nienke den Hertog Gouda Nederland Sc Gouda
120 Amber Staal Oosterwolde Nederland Skeelervereniging De Draai
122 Bianca Vermeulen VIANEN Nederland Schaats vereniging De Vijfheerenlanden Bulaggi – Armari
123 Janina Wolf VOORSCHOTEN Nederland Vereniging IJssport Leiderdorp Stolp Adviseurs
124 Hellen Dekker DELFT Nederland DKIJV Mastermind
127 Stephanie Herpers Sleeuwijk Nederland River Skate Team Santzight BV
129 Elsemieke van Maaren ZUILICHEM Nederland River Skate Team BTF Skate Team
130 Maud Wijtkamp Haarlem Nederland IJsclub Haarlem e.o. BTF Skate Team
132 Lisanne Buurman Heerenveen Nederland Radboud Inline-skating ACE-BONT
133 Nicky van Leeuwen Rijsenhout Nederland IJsclub De Blauwe Beugel Palet Schilderwerken
134 Nadia Meijer Purmerend Nederland IJs en Inline-skateclub Purmerend
135 Clarissa van Maaren Zuilichem Nederland River Skate Team BTF Skate Team
140 Velda Tjalma GRONINGEN Nederland IJsvereniging Groningen
141 Yara van Kerkhof Heerenveen Nederland IJsvereniging Zoetermeer
142 Sharon Hendriks GRONINGEN Nederland Skeelervereniging Staphorst Cado Motus
143 Monique de Graaf-van der Valk DE LIER Nederland HardrijVereniging Den Haag-Westland
144 Liesbeth Milatz AMSTERDAM Nederland Schaatsvereniging Lansingerland Jan van der Hoorn / Powerslide
145 Michelle de Bruijn BENTHUIZEN Nederland fysiotherapie praktijk dubbelfit
146 Natasja Roest LEKKERKERK Nederland STV Lekstreek Dave van Dam Sport
147 Marianne van ’t Klaphek – Liefting NIJKERKERVEEN Nederland SSVN Schaats- en skeelervereniging Nijkerk Mijnten Schaats en Skeelersport Achterveld
149 Merel Bosma HEERENVEEN Nederland S.T.D. Sint Nicolaasga
150 Anna Wester DIEMEN Nederland A.S.S.W.S.V. SKITS Het Talentenhuis
151 Annemarie Boer Heerenveen Nederland Skeelerclub Oost Veluwe XL Tulips/Powerslide/Intercodam
152 Karina Marks BOIJL Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord
153 Kristine Wijdenes Opperdoes Nederland Mastermind
155 Talita van Hartskamp Beemte Broekland Nederland Schaats- en Skeelerclub DNIJ Apeldoorn van Benthem sport
156 Melanie Maas BOSKOOP Nederland IJsclub Otweg
157 Carla Gijsman Zoetermeer Nederland Schaatsvereniging Lansingerland
158 Jantine Hop Groningen Nederland
159 Anne Ruyssenaars Zeist Nederland Schaats- en Inline-skate Vereniging Zeist
161 Chantal Hendriks LEMELE Nederland Skeelervereniging Staphorst
162 Simone Warmerdam Purmerend Nederland Van Lingen Skeelers
164 Floor Peters Vught Nederland VIJC De IJzeren Man Fricflow
165 Lilian Temmink Heemstede Nederland IJsclub Haarlem e.o.
166 Demi Huiden AMERSFOORT Nederland Amersfoortse IJsvereniging AIJV
167 Katrien Hernalsteen Kessel-Lo Nederland License of another national federation
168 Esther Nauta ENSCHEDE Nederland D.S.V. De Skeuvel
170 Arlieke Teunisse Wageningen Nederland Vereniging IJssport Leiderdorp Mooiebadkamer.nl
172 Ineke Dedden HEERENVEEN Nederland Stouwdam-Simmons
173 Imke Vormeer Meppel Nederland Hardrijders Club Heerenveen Stouwdam-Simmons
174 Janne Ariëns BOXTEL Nederland Skeeler Vrienden Drunen
175 Iris van der Stelt NUMANSDORP Nederland Warmondse IJsclub cadomotus
182 Kirsten Velzeboer Gouda Nederland Sc Gouda
183 Imke de Klerk TERHEIJDEN Nederland Schaatsvereniging De Striene – West-Brabant Gastenverblijf Munnickeheide
184 Yvonne Kuin Zaandam Nederland IJs en Inline-skateclub Purmerend
186 Eva Peters AMSTERDAM Nederland IJs en Inline-skateclub Purmerend Hyro Sports
187 Lisanne de Jong Voorhout Nederland Noordwijkse IJsclub Jan van der Hoorn
190 Janinka van Weperen OOSTERWOLDE Nederland Skeelervereniging De Draai

Licentiehouders Heren Senioren A

Rugnr Naam Plaats Land Vereniging Sponsor
1 Bob de Vries Haule Nederland Skeelervereniging De Draai Clafis / A-ware
2 Josh Capponi Heerenveen Australië License of another national federation Bont
3 Timo Verkaaik GOUDA Nederland Sc Gouda
4 Sam Boon Hem Nederland
5 Crispijn Ariens WOLVEGA Nederland Skeelerclub Oost Veluwe Okay Fashion/Jeans
7 Luc ter Haar Heerenveen Nederland Skeelerclub Oost Veluwe Team Bont skates
9 Erwin Mesu Heerenveen Nederland Schaats- en Skeeler Club De Poel Skate-dump.nl/Schellach.nl
10 Arjan Stroetinga WIJNJEWOUDE Nederland STC De Kluners Powerslide/A-ware
11 Mathias Vosté NIJEHOLTWOLDE Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord Robben Metaalrecycling
12 Marcel van Ham ALKMAAR Nederland Sportclub Chronos Okay Fashion en Jeans
13 Jorrit Bergsma ALDEBOARN Nederland STG Pinguins Powerslide/A-ware
15 Alexis Contin Heerenveen Nederland License of another national federation Simmons Rana Racing
17 Ingmar Berga Hoogeveen Nederland Skeelerclub Oost Veluwe OKAY FASHION  JEANS
18 Daniel Greig HEERENVEEN Australië License of another national federation
20 Aleid Klompmaker OOSTERWOLDE Nederland Skeelerclub Oost Veluwe VV Speedskating
21 Ruurd Dijkstra NIJEHOLTWOLDE Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord Powerslide
22 Ruud Slagter Lutjebroek Nederland Hulp voor Hulpverleners
23 Casper de Gier Laag-Keppel Nederland STC Rutten Free-Wheel / Zwarte Cross
25 Jan Korenberg Kamperveen Nederland Skeelerclub Oldebroek e.o. MPC/CadoMotus
28 Bart van der Vlugt Hoofddorp Nederland IJsclub De Blauwe Beugel EVOSKATES.NL
29 Sjoerd de Vries HEERENVEEN Nederland De IJsster
30 Martijn de Groot WAVERVEEN Nederland IJsclub Nooit Gedacht Mooiebadkamer.nl
32 Kevin van der Horst Staphorst Nederland Skeelervereniging Staphorst VV Speedskating
33 Ronald Haasjes STAPHORST Nederland Skeelervereniging Staphorst Bont
34 Jan van Loon HEEG Nederland Skeelervereniging De Draai Warx personeelsdiensten
35 Christiaan Grigoleit Amsterdam Nederland Hardrijders Club Amsterdam Evoskates.nl
37 Erik-Jan Kooiman LEKKERKERK Nederland STV Lekstreek Powerslide/A-ware
38 Simon Schouten Andijk Nederland CAF / POWERSLIDE
39 Evert Hoolwerf Eemdijk Nederland SSVN Schaats- en skeelervereniging Nijkerk Clafis
40 Patrick Roest Lekkerkerk Nederland STV Lekstreek Dave van Dam Sport
44 Rick Smit ‘T HARDE Nederland Van Werven
45 Mats Stoltenborg Hoofddorp Nederland IJsclub De Blauwe Beugel Powerslide – Bouw &amp Techniek
46 Bart Mol Wognum Nederland Powerslide-Bouw &amp Techniek
47 Remon Vos Staphorst Nederland Skeelervereniging Staphorst VV Speedskating
48 Jordy Harink Rouveen Nederland Skeelervereniging Staphorst Lausaulec
49 Chris Huizinga Garnwerd Nederland IJsvereniging Groningen LottoNL-Jumbo
50 Rik Qualm Wassenaar Nederland IJsclub Voorschoten Team WJM
55 Sjaak Schipper Medemblik Nederland Radboud Inline-skating Powerslide-Bouw en Techniek
59 Rick Schipper Medemblik Nederland Radboud Inline-skating Athleteshop – Powerslide
60 Kay Schipper Medemblik Nederland Radboud Inline-skating Athleteshop – Powerslide
62 Jouke Hoogeveen Amsterdam Nederland Hardrijders Club Amsterdam Evoskates.nl
63 Sven Mallezie WAARSCHOOT België License of another national federation CIJSOUWOOSTBURG.NL – SCHAATSCONCURRENT.BE
68 Erik Valent Amstelveen Nederland Team EVOskate.nl
71 Koen Verweij Alkmaar Nederland
74 Ian van Zutphen Leeuwarden Nederland Skeelervereniging De Draai Warx personeelsdiensten
75 Wessel Schilders Monnickendam Nederland luigino
76 Kevin Floris Wormer Nederland IJs en Inline-skateclub Purmerend Team Port of Amsterdam
77 Niels Mesu Heerenveen Nederland Schaats- en Skeeler Club De Poel Powerslide/A-ware
87 Gerwin Smit ROUVEEN Nederland Skeelervereniging Staphorst Warx personeelsdiensten
91 Bart de Vries HEERENVEEN Nederland Powerslide – Bouw en Techniek
92 Gary Hekman Kampen Nederland IJsclub en trainingsgroep Hou Streek Van Werven
93 Peter van de Pol Ochten Nederland Schaatsvereniging Woudenberg
96 Sjoerd den Hertog Groningen Nederland Sc Gouda Okay Powerslide Interfarms
100 Robert Post Groningen Nederland IJsvereniging Groningen Powerslide – Bouw &amp Techniek
101 Wim Dillen Genemuiden Nederland Breman
105 Gerco van de Beek Oldebroek Nederland Skeelerclub Oost Veluwe Bont
114 Jesper Hospes Heerenveen Nederland Hardrijders Club Heerenveen
115 Cas van Trierum Heemstede Nederland IJsclub Alkemade Team port of Amsterdam/SKITS

Licentiehouders Heren Senioren B

Rugnr Naam Plaats Land Vereniging Sponsor
1 Arjan Smit Ursem Nederland Radboud Inline-skating  DuxSport Racing Team
2 Jelmer Looijesteijn Amsterdam Nederland ASC Jaap Eden Adviesbureau ATIM
3 Jos Dohle WASSENAAR Nederland Indoor Hardrijclub Leiden ikspeelook.nl
4 Lars Scheenstra TER IDZARD Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord Athleteshop-Powerslide
6 Lars Conijn HOOGKARSPEL Nederland Radboud Inline-skating Duxsport Racing Team
7 Thies Frankema APELDOORN Nederland Skeelervereniging Staphorst Skeelerteam Sani4all
11 Björn Bakker WIJNJEWOUDE Nederland STC De Kluners
12 Jasper Coster Staphorst Nederland Skeelervereniging Staphorst Konvi
14 Rico van Damme YERSEKE Nederland Schaats- en Skeeler Club De Poel Skatedump
15 Roy Mulder Almere Nederland Mijnten
16 Jurrian Haasjes STAPHORST Nederland Skeelervereniging Staphorst Sani4all
17 Remon Wieberdink Elburg Nederland Skeelerclub Oost Veluwe Stouwdam
18 Henriek van Milligen Hierden Nederland Schaatsvereniging Viking Mijnten/Voskuilen
19 Sjors van der Meer BOSKOOP Nederland Sc Gouda Groenehartsport
20 Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE Nederland Skeelervereniging IDS DVL Milieuservice
21 Sander Meijerink Vorden Nederland Free-Wheel
24 Twan Berlijn MEDEMBLIK Nederland Radboud Inline-skating Duxsport Racing Team
25 Roelof Koops Eexterveen Nederland IJsvereniging Groningen
26 Gerben Jorritsma HEERENVEEN Nederland STC Rutten
27 Arjan Kramer Sneek Nederland Schaats Training Bolsward Free-Wheel
29 Henk Bos TJALLEBERD Nederland Topskating.nl
30 Laurent Janse YERSEKE Nederland Schaats- en Skeeler Club De Poel Skeelerteam Yerseke
31 Mart Bruggink Tubbergen Nederland Hengelose IJsclub Gebr.Ezendam
33 Dennie Kwant KOEKANGE Nederland Skeelervereniging Staphorst Dequasports.nl
34 Rémon Kwant Heerenveen Nederland Skeelervereniging Staphorst Pouwels-Cityrun
36 Joan Bloemert Punthorst Nederland Skeelervereniging Staphorst Skeelerteam Sani4all
38 Marco Hagedoorn EEN Nederland Schaatsvereniging Noord Oost Drenthe Forte Sportswear
39 Martijn de Boer Nijeveen Nederland IJs- en Skeelerclub Eendracht Skeelerteam Sani4all
42 Joerec Cijsouw Oostburg Nederland Vereniging Directe Leden CijsouwOostburg.nl
43 Stefan Wolffenbuttel NIGTEVECHT Nederland STG Viking Team Evoskate.nl
44 Bram Versteeg AMSTERDAM Nederland Schaatsvereniging Fenix skate4Air
45 Mark van der Harst AMSTERDAM Nederland A.S.S.W.S.V. SKITS Team Port of Amsterdam/SKITS
46 Martin Nederveen Almkerk Nederland IJsclub De IJsvrienden
47 Berry Perdok Hoogeveen Nederland IJs- en Skeelerclub Eendracht
48 Robbert Mekelenkamp OOSTWOLD Nederland IJsvereniging Groningen Sport2000 Stehmann
49 Sjors Spaargaren Kudelstaart Nederland STG VZOD Kudelstaart
51 Herald de Vries Staphorst Nederland Skeelervereniging Staphorst Skeelerteam Sani4all
52 Arno Kruims EEN Nederland Skeelervereniging De Draai NSPE – Skate Force
56 Niels Jansen Haarlem Nederland IJsclub Haarlem e.o. Jan van der Hoorn Schaatssport / Powerslide
58 Jos de Bruijn Harmelen Nederland Schaatsvereniging Utrecht
63 Thijs van Meurs Zoeterwoude Nederland IJsclub Zoeterwoude
65 Joeri Klous ASSENDELFT Nederland A.S.S.W.S.V. SKITS
66 Aron Bouwer OLDEMARKT Nederland IJs- en Skeelerclub Lindenoord TrainingsTeam Heerde
68 Pim Schipper Heerenveen Nederland Radboud Inline-skating Athleteshop.nl
70 Anton Ketellapper ROTTUM Nederland
85 Tijs van der Steen Baarn Nederland Schaats- en SkeelerVereniging Eemland Port of Amsterdam/SKITS
90 Erik van de Worp Groningen Nederland
91 Klaas van der Wal Surhuisterveen Nederland IJsvereniging Groningen Haijma
103 Michel Mulder Heerenveen Nederland Skeelerclub Oost Veluwe
108 Wop van Cappelle UTRECHT Nederland Schaatsvereniging Utrecht Mijnten-Maple
125 Gijs Verduijn ENSCHEDE Nederland
127 Teunis Westerbroek Uddel Nederland Schaatsvereniging Viking Mijnten Schaats- en Skeelersport
129 Ronald Mulder ZWOLLE Nederland Skeelerclub Oost Veluwe Athleteshop.nl